Аксессуары к аппаратам высокого давления

Аксессуары к аппаратам высокого давления Karcher: шланги різної довжини і товщини, пістолети (професійні в т.ч) на мийки відомих виробників (Karher Lavor Vortex та ін..), пінні насадки, струйні, турбонасадки, латунні форсунки, пінні таблетки та безліч інших насадок,які допоможуть покращити та урізноманітнити роботу Вашого апарату високого тиску

Якість гарантована, перевірена часом та задоволеними клієнтами

ВІДПРАВЛЯЄМО ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ....БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ,,,,,!!!!!!

Можливість придбання по БЕЗГОТІВКОВОМУ РОЗРАХУНКУ

Водяной фильтр Karcher.

200 грн


Водяной фильтр KarcherДля захисту насоса апарату від частинок бруду, що містяться у воді, яка до нього подається.Підходить для всіх побутових апаратів високого тиску Kärcher серії К2 - К7.і інших..

Водяной фильтр для моек высокого давления,фильтр Karcher

200 грн


Водяной фильтр для моек высокого давления,фильтр KarcherФільтр для мийок високого тиско,дрібної очистки ..Переваги:підходить для всіх видів мийок;фільтр багаторазовий,розкручується і промивається;виго..

Керамическое сопло на гидропескоструй Karcher. Пескоструйная насадка

70 грн


Керамічне сопло на гідропіскоструйВІДПРАВЛЯЄМО ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ....БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ,,,,,!!!!!!Можливість придбання по БЕЗГОТІВКОВОМУ РОЗРАХУНКУ..

Латунна форсунка Karcher Vario Power

170 грн


Латунна форсунка Karcher Vario PowerВисока якість та найдешевша цінаПідходить для всіх моделей Керхер серії К:К1К2К3К4К5К6К7ВІДПРАВЛЯЄМО ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ....БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ,,,,,!!!!!!Можливіс..

Насадка 4в1 на Karcher , Full control plus

600 грн


Насадка 4в1 на Karcher , Full control plusОдна струменева трубка об'єднує чотири функції, що дозволяють вирішувати будь-які завдання чищення.Простий поворот трубки дозволяє включати точкову або в..

Насадка 5в1 на Karcher k2-k7

800 грн


Насадка на всі моделі мийок Karcher5 видів струї:ТочкаВіник 2ФрезаПодача піни...ВІДПРАВЛЯЄМО ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ....БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ,,,,,!!!!!!Можливість придбання по БЕЗГОТІВКОВОМУ РОЗРАХУНКУГар..

Насадка Vortex для 5342503 (5344023)

373 грн


Насадка Vortex для мойки высокого давления 5342503  Насадка Vortex призначена для мийки високого тиску торгової марки Vortex (5342503). Вона застосовується для зміни потоку струменя, в резул..

Насадка Струйная и грязевая на Vortex

300 грн


Насадка Струйная и грязевая на VortexНасадки для мойок vortex,intertool.lavor.а також є багато інших,телефонуйте для уточненняТехнічні характеристики:Робочий тиск - від 110 до 160 бар;Виробник -&..

Насадка угловая Karcher,для мытья бочек и кондиционеров

500 грн


Насадка угловая Karcher, для мытья бочек и кондиционеров 25градусів угол струїВІДПРАВЛЯЄМО ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ....БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ,,,,,!!!!!!Можливість придбання по БЕЗГОТІВКОВОМУ РОЗРА..

Пістолет професійний до мойки Karcher,пенник,насадка

2 500 грн


Професійний пістолет до мийки з швидкознімачем і пінником (комплект) WAP. Portotecnika Рідьба М22..

Пенная насадка Italy, профессиональный пенник с переходником под любую мойку. Пенник Karcher

600 грн


Професійна пінна насадка з переходом під будь який апарат, HD,Still,interskol, karcher, lavor, einhell, vortex, kranzle, bosch, faip, black&decker....Італія- латунна серцевинаПропонуємо вам п..

Пенная насадка Karcher (с пенной таблеткой). Пенник

450 грн


Пенная насадка Karcher (с пенной таблеткой) підходить на всю серію K2-K7. Технічні характеристики:Має всередині пінну таблетку;Регулятор подачі піни;Регулятор ширини струї;Бачок 1000мл;..

Показано с 1 по 12 из 57 (всего 5 страниц)