Сварочное оборудование

Аргонная сварка Redbo PRO WSME-200 - апарат для проведення зварювальних робіт в режимі TIG або ММА на постійному або змінному струмі. Основною його перевагою прийнято вважати можливість якісного зварювання алюмінію або сплавів на його основі. Регулювання струму відбувається в межах від 10 до 200А, споживана потужність на максимальному струмі не перевищує 8,5квт, коефіцієнт ПВ (тривалість включення) здатний досягати значень в 60%.

EDON PULSETIG-200 являє собою аргонно-дуговий  інвертор для зварювання алюмінію, «нержавійки», титану і їх сплавів, із вбудованою системою повітряно-примусового охолодження. Завдяки дузі високої стабільності, можна проводити зварювання навіть найтонших листів високолегованої сталі. Дана модель працює на постійному і змінному струмі і підходить як для звичайного зварювання всіх видів кольорових металів, так і для «зшивання» металу електродом що не плавиться. Аргонно-дуговий інверторний апарат має режим TIG Pulse, який оптимальний для роботи в умовах змінного струму в діапазоні від 10 до 200А.

Особливістю TIG зварювання є швидкий підпал, стабільне підтримування дуги, рівний і акуратний шов, відсутність розбризкування металу і шлаку. За допомогою такого апарату гарантується зручне зварювання в будь-якому положенні і завжди якісний результат при роботі з тонкими листами металу (спеціальний режим TIG PULSE).
Зварка ведеться дугою з найменшою витратою вольфрамового електрода для виробу малої товщини, при цьому шов заповнюється самим металом. Для товстих металів застосовується присадний дріт, який плавиться під дією дуги і заповнює з'єднання.
Зварювальна дуга розпалюється безконтактно за допомогою подачі високочастотної іскри. Для того щоб реалізувати цю функцію, розробники включили в схемотехніку осцилятор з хорошим запасом потужності. Він блискавично і безконтактно збуджує дугу між поверхнею і електродом навіть при значному зазорі. Також осцилятор дає можливість здійснювати зварювання аргонодуговим пальником навіть з дуже протяжним рукавом.

Аппарат аргоннодуговой сварки WMaster TIG 250.Аргон WMaster TIG 250 Pulse AC/DC

15 399 грн


Апарат аргонодугового зварювання WMaster TIG-250 Pulse AC / DC - ефективний багатофункціональний пристрій, призначений для використання на СТО, промислових підприємствах, а також для проведе..

АРГОННАЯ СВАРКА REDBO INTEC WSME-350 PULSE (AC/DC, TIG/MMA)

18 284 грн


EDON PULSETIG-350 є аргонно-дуговим інвертором для зварювання алюмінію, «нержавійки», титану і їх сплавів, із вбудованою системою повітряно-примусового охолодження. Завдяки дузі ви..

АРГОННАЯ СВАРКА REDBO PRO WSME-315FG. Tig 315,Аргонодуговой сварочный аппарат Redbo PRO WSME-315 FG

17 799 грн


Аргонна зварка Redbo Pro WSME-315 -  надійний інструмент для аргонно-дугового зварювання. Може працювати як на постійному, так і на змінному струмі. Представлене обладнання за своїми експлуатацій..

Аргонно-дугова зварка EDON REDBO PULSETIG 315A. Сварка алюминия

19 499 грн


НАЙКРАЩА ЦІНА!УТОЧНЮЙТЕ ПО ТЕЛЕФОНУEDON PULSETIG-315 - аргонно-дуговий інвертор для зварювання алюмінію, «нержавійки», титану і їх сплавів, із вмонтованою власною системою повітряно-при..

Аргонно-дуговой сварочный аппарат Edon PulseTig-200,EDON PULSETIG-200

13 299 грн


EDON PULSETIG-200 являє собою аргонно-дуговий  інвертор для зварювання алюмінію, «нержавійки», титану і їх сплавів, із вбудованою системою повітряно-примусового охолодження. Завдяки дуз..

Аргонодуговой сварочный аппарат Redbo PRO WSME-200 AC/DC

14 199 грн


Аргонная сварка Redbo PRO WSME-200 - апарат для проведення зварювальних робіт в режимі TIG або ММА на постійному або змінному струмі. Основною його перевагою прийнято вважати можливість якісного зварю..

Профессиональный сварочный полуавтомат WMaster Mig 300 PROFI 380v.Сварочный полуавтомат WMaster MIG 300 Prof

15 999 грн


Сварочный полуавтомат WMaster MIG 300 Profi - це кращий апарат в своєму класі на 380V.Має чотирьох роликовий механізм подачі дроту по каналу, допустима товщина якого від 0,8-1,2 мм. Управлін..

Сварка инверторная Redbo LV-300S.

3 099 грн


Redbo LV 300 являє собою апарат з максимальним зварювальним струмом в 300А. З його допомогою можна проводити зварювання постійним струмом чавунних конструкцій і виробів з «нержавійки» і вуглецевої ста..

Сварочный аппарат инверторного типа Edon LV-300

3 099 грн


Сварочный аппарат инверторного типа Edon LV-300 призначений для зварки, різання і плавлення металів різного роду із застосуванням електродів діаметром від 1,6 до 5 мм. Інструмент має збільше..

Сварочный инвертор полуавтомат Edon MIG-315

5 399 грн


Сварочный полуавтомат Edon MIG-315 - це професійний апарат, який відноситься до інверторному типу. Він виготовляється з застосуванням інноваційних технологій. Напівавтомат Edon MIG-315 застосовую..

Сварочный инверторный аппарат Redbo MMA-350

3 700 грн


Сварочный инвертор Redbo MMA-350 (IGBT) отличается надежностью, функциональностью и качеством работы, оставляя после себя ровный аккуратный шов. Легкий, компактный и надежный аппарат обладает высокими..

Сварочный полуавтомат WMaster MIG-280 Profi.Сварочный инверторный полуавтомат WMaster MIG 280 PROFI

6 499 грн


Сварочный полуавтомат WMaster MIG-280 Profi - професійний зварювальний апарат здатний працювати в режимах MIG, TIG, MMA на постійному струмі в мережі з напругою 220V. Основною його особливіс..

Показано с 1 по 12 из 12 (всего 1 страниц)