Штукатурно-шпаклевочные станции

Штукатурна станція - потужний пристрій для нанесення штукатурки, шпаклівки, гіпсу, та інших густих матеріалів на середніх і крупних об‘єктах.

Станція працює з штукатуркою максимальної фракції 3мм, та продуктивністю 12л/хв

Швидкість нанесення матеріалів - 60квадратів за годину

Буде надійним партнером та допоможе швидко і професійно виконувати поставлені цілі на робочих об‘єктах.

Для роботи даного апарата,потрібно підключати компрессор,із продуктивністю не менше 280л./хв.

Гарантуємо високу якість та найкращу ціну!

Якщо знайшли дешевше, повідомте нас і ми зробиму кращу ціну!

Мембранный окрасочный агрегат 8.3л 4500W безвоздушная шпаклевка

48 999 грн


Найпотужніший в своєму класі, мембраний безповітряний фарбувальний апарат Profinstrument Pro-7000М Агрегат високого тиску Pro-7000, підходить для розпилення акрилових фарб і алкідних складів..

Миксерная установка для шпаклевки и штукатурки Mix 50, безвоздушная шпаклевка

14 499 грн


Profinstrument Mix-50Потужна міксерна установка для шпаклівки і штукатурки.Технічні характеристики:Відкидний зручний кронштейн двигунаАвтовимкнення двигуна, після підняття кришки.Запобіжний вимикач ві..

Подающий насос для шпаклевки, для шпаклевочных машин ,Wagner, Graco

21 999 грн


Подающий насос для густих, сухих шпаклівок.Насос подрібнює і під тиском подає готові шпаклівочні суміші до агрегату для безвоздушного розпилення.Насос можна модеринізувати під будь який апарат. Н..

Растворный пистолет, пистолет для штукатурной машины

2 499 грн


Пістолет для штукатурної машини4 насадки в комплеті, технопластик або резина( різного розміру і кута розпилення)Різьба 32ммВІДПРАВЛЯЄМО ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ....БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ,,,,,!!!!!!Можливіст..

Шпаклевочная машина , малярная станция, Profinstrument PRO-770

26 999 грн


Штукатурна, шпаклівочно-малярна станціяProfinstrument PRO-770, пристрій для нанесення штукатурки, шпаклівки, гіпсу,гідроізоляції, для мулярки та інших матеріалів середньої та густої консистенції...

Шпаклевочная машина , малярная станция, Profinstrument PRO-850

28 999 грн


Штукатурна, шпаклівочно-малярна станціяProfinstrument PRO-850 - пристрій для нанесення штукатурки, шпаклівки, гіпсу ,гідроізоляції, для малярки та інших матеріалів середньої та густої к..

Шпаклевочная машина, штукатурная станция, Profinstrument PRO-920

41 999 грн


Штукатурна, шпаклівочно-малярна станціяProfinstrument PRO-920, пристрій для нанесення штукатурки, шпаклівки, гіпса,гідроізоляції, для малярки та інших матеріалів середньої та густої консистенції...

Шпаклевочная станция Pro 930,штукатурная машина, безвоздушная шпаклевка

54 999 грн


Штукатурна станція PRO-930 потужний пристрій для нанесення штукатурки, декоративної штукатурки, короїда,шпаклівки, гіпса, та інших густих матеріалів на середніх і крупних об‘єктах.Станція працює з шту..

Штукатурная станция PRO T5, штукатурна станція , хоппер ковш, хопер

42 999 грн


Штукатурна станція PRO T5 - потужний пристрій для нанесення штукатурки, шпаклівки, гіпсу, та інших густих матеріалів на середніх і крупних об‘єктах.Станція працює з штукатуркою максимальної фракції 3м..

Штукатурная станция PRO-C6, штукатурна станція , хоппер ковш, хопер

34 999 грн


Штукатурна станція PRO-C6 -  потужний пристрій для нанесення штукатурки, декоративної штукатурки, короїда,шпаклівки, гіпсу, та інших густих матеріалів на середніх і крупних об‘єктах.Станція працю..

Штукатурная станция PROT10,шпаклёвочная станция

30 999 грн


Штукатурна станція PROT10 - потужний пристрій для нанесення штукатурки, шпаклівки, гіпсу, та інших густих матеріалів на середніх і крупних об‘єктах.Станція працює з штукатуркою максимальної фракц..

Штукатурная станцыя, штукатурная машина Profinstrument Pro-950

84 999 грн


Штукатурна станція Profinstrument Pro-950Для готових сумішейПризначена для нанесення готової суміші в мішках: гіпсова штукатурка, вапняна штукатурка, вапняно-цементна штукатурка, грунтувальна штукатур..

Показано с 1 по 12 из 14 (всего 2 страниц)