Плазморезы

Сучасний плазморіз є досить потужним апаратом, призначеним для здійснення повітряно - плазмового різання. Такий агрегат неодмінно стане в нагоді вам при виконанні широкого спектру складних робіт як в побуті, так і на виробництві.

Головні особливості пристрою.Устаткування моделі EXPERT CUT-сконструйовано таким чином, щоб функціонувати спільно з компресором. За рахунок цього в процесі контакту з металом запалюється електрична дуга, а потім утворюється струмінь плазми, що надає якісний поріз. Скориставшись інструментом, ви цілком зможете зробити навіть фігурну обробку матеріалу. 

Edon EXPERT CUT- апарат із вдосконаленою інверторною технологією, яка дає можливість в напівавтоматичному режимі виконувати плазмове різання, як чорних так і кольорових металів, а також сплавів з них. Плазморіз має високу продуктивність, він простий в роботі, абсолютно безпечний в умовах експлуатації. З його допомогою можна з легкістю розібрати різні конструкції, порізати метал і переробити відходи з нього. Завдяки застосованій в конструкції апарату транзисторній схемі IGBT, а також технології збільшення частоти сигналу, плазморіз отримав здатність високої швидкості різання, при чому якість обробки стала набагато краще, а витрати скоротилися. Апарат повітряно-плазмового різання Едон CUT 100 обладнаний повітряним охолодженням, а також комплексом захистів від КЗ і перевантажень. Управління струмом різання можна здійснити за допомогою регулятора розташованого на передній панелі. Плазморіз обладнаний ручками і це полегшує його транспортування, він безпечний в експлуатації і обслуговуванні і простий в роботі. З ним проводять розкрій листового металу, оброблення та переробку відходів чорних і кольорових металів, демонтаж конструкцій.

Коли необхідний потужний апарат для різання алюмінію, сталі, металу, міді або нержавіючої сталі, то краще скористатися спеціальним обладнанням, яке спеціально призначене для цієї мети. Сучасний плазморіз Redbo PRO CUT-120 здатний швидко і легко впоратися з будь-якою поставленою задачею завдяки тому, що він створений на основі новітньої інверторної технології. Такий агрегат високої якості збірки неодмінно стане в нагоді для використання на великих заводах, станціях технічного обслуговування або будівельних майданчиках, адже він здатний чудово витримувати високі робочі навантаження і демонструвати приголомшливий результат.

Плазморіз Redbo PRO CUT-120 - професійний інвертний апарат плазмового різання, що дозволяє різати метал товщиною до 50мм. Має безконтактний самозаймаючий підпал дуги плазмотрона. Працює від мережі напругою 380В і може використовуватись як стаціонарний плазмовий різак або як плазморіз з підключенням до ЧПУ.

Плати Германія

.Плазморез W Master CUT 50.Плазморез Cut-50 W-Master

7 200 грн


Професійний плазморіз Cut-50 W-Master Плата -Германія 1рік гарантії Безконтактний підпал дуги і товщина різки металу до 15мм, робить цей апарат професійним   Напряжение сети, В220 ..

Плазморез Edon Expert Cut-100 .Плазморіз

15 299 грн


ПЛАЗМОРЕЗ EDON REDBO EXPERT CUT-100Плазморіз Edon EXPERT CUT-100 - прилад підвищеної потужності, в порівнянні з CUT-60, що дозволяє працювати з промисловими обсягами продукції. Апарат може здійснювати..

Плазморез Edon Redbo Expert Cut 40

6 599 грн


Плазморез Edon Redbo Expert Cut 40. Сучасний плазморіз є досить потужним апаратом, призначеним для здійснення повітряно - плазмового різання. Такий агрегат неодмінно стане в нагоді вам при викона..

Плазморез Edon Redbo Expert Cut 60.Аппарат плазменной резки EDON EXPERT CUT 60

15 800 грн


Плазморез Edon EXPERT CUT-60 добре зарекомендував себе у виготовленні деталей і конструкцій невеликими партіями. Цей апарат здатний розкроювати метал, товщина якого досягає 23 міліметра. Повітря ..

Плазморез Redbo Cut 100 PROFF.Аппарат плазменной резки REDBO PRO CUT-100

17 699 грн


Професійний плазморіз Redbo Cut 100. Апарат повітряно-плазмового різання - призначений для різання, виготовлений на базі сучасної інверторної технології IGBT модулів. Застосовується для..

Плазморез Redbo Cut 120 PROFF.Аппарат плазменной резки Redbo PRO CUT-120

22 999 грн


Коли необхідний потужний апарат для різання алюмінію, сталі, металу, міді або нержавіючої сталі, то краще скористатися спеціальним обладнанням, яке спеціально призначене для цієї мети. Сучасний плазмо..

Плазмотрон Р-80.Рукав на плазморез в зборе (5м.)

1 899 грн


Рукав на плазморез (плазмотрон) Р80Довжина 5мПідходить на Cut-60 -Cut 80\Характеристики плазмотрона:Тривалість включення(ПВ) - 60%;Характеристики плазморіза (CUT):Номінальний струм різання:   &nb..

Плазморез W Master CUT 50.Плазморез Cut-50 W-Master

7 199 грн


Професійний плазморіз Cut-50 W-Master- новинка яка змогла завоювати ринок серед плазмових апаратів своєю підвищеною потужністю і якісним різом. Головною особливість є безконтактний підпал дуги, я..

Плазморез, плазма EDON CUT-60d 220V, плазморіз. Новинка!

9 799 грн


Новинка!Професійний потужнмй Плазморіз Edon CUT-60D - професійний апарат для різання металів, що працює від мережі 220В! Максимальна товщина чистого різу досягає 25мм, роздільного до 28 міліметрів.&nb..

Показано с 1 по 9 из 9 (всего 1 страниц)