Пневмоинструмент

  • краскопульти
  • торнадори
  • пневмогайковерти
  • хоппер ковші

великий модельний ряд пневмоінструменту, який є необхідним для кожного майстра

висока якість-найкраща ціна

Редуктор на краскопульт, регулятор давления, манометр. копия SATA

500 грн


Регулятор тиску на краскопультКопія фірми Сата.Плавно регулює тискХороша якість, перевіренаВІДПРАВЛЯЄМО ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ....БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ,,,,,!!!!!!Можливість придбання по БЕЗГОТІВКОВОМУ РО..

Генератор горячего тумана. Термо фоггер

5 999 грн


Аерозольні генератори гарячого туману (термомеханічні генератори) - надійний засіб для знищення літаючих та повзаючих комах, мікробів і бактерій.  Основні сфери застосування аерозольних генератор..

Генератор сухого тумана Profinstrument Торнадор-1, химчистка автомобиля

5 499 грн


Генератор сухого тумана Profinstrument Торнадо-1Пристрій номер 1 для усунення неприємного запаху в авто.Незамінний помічник клінінгових компаній та фірм які займаються хімчистками авто. Технологі..

Генератор холодного тумана, пушка для дизенфекции помещений Торнадо-3

8 499 грн


Генератор сухого тумана Profinstrument Торнадор-3Пристрій для розпилення хімічних препаратів у аерозольній формі (сухий туман). Використовується для дизенфекції та знезараження приміщень (медичні закл..

Торнадор Z022 Gold + Хімія в подарунок. Tornador. Пневмо Хімчистка

1 699 грн


Торнадор z022Металева трубка на підшипникахРегулятор тискуРегулятор подачі хіміїДві насадки+ Хімія у подарунокТорнадор - це універсальний пристрій.  Його основне призначення - чистка поверхонь са..

Торнадор Z023, Tornador. Пневмо Хімчистка

1 199 грн


Торнадор z023Металева трубка на підшипникахРегулятор тискуРегулятор подачі хіміїДві насадки+ Хімія у подарунокТорнадор - це універсальний пристрій.  Його основне призначення - чистка поверхонь са..

Торнадор,Tornador Z011, пневмохимчистка, химчистка автомобиля

800 грн


Торнадор Z011Регулятор подачі хіміїДві насадкиАВС -пластик, довговічний, антикорозійнийЯкісна трубка + Хімія у подарунокТорнадор 1-го покоління для домашнього застосування.    Торнадор ..

Трубка для подачи воздуха химчистки к торнадору tornador Z-030 Z030

500 грн


Трубка для подачи воздуха химчистки к торнадору tornador Z-030 Z030Запчастини, запасні частини до торнадора tornador Z10 Z20 Z30.Трубки для подачі повітря, хімії, колокол, краник, пробка, пі..

Хоппер ковш Profinstrument Штукатурна лопата,ковш для штукатурки

1 799 грн


Профессиональный Хоппер ковш Profinstrument  для штукатуркиMade in PolandМОЖЛИВИЙ ОПТ..Технічні характеристики:Вега без комплектуючих, кг:         1,55Розхід матеріалів л..

Показано с 1 по 9 из 9 (всего 1 страниц)