Tornador (cyclone), торнадор

Tornador professional Торнадор Новинка!

2 200 грн


Новинка!  Новий найзручніший торнадор для важкодоступних місць Один шланг подає повітря Другий шлан втягує хімію Довжина шлангів 3м Пневматичний апарат для хімчистки авто , килимів , див..

Tornador Turbo 2018р. Торнадор турбо Японія

2 400 грн


Найкращий професійний торнадор турбо на 3-х підшипниках закритого типу, що забезпечує високу продуктивність і довговічне використання Модель 2018р    Made in Japan  Застосов..

Tornador Turbo. Торнадор професійний

1 600 грн


Tornador Turbo + 1л хімії в подарунок Професійний пістолет для хімчистки Металева трубка на підшипнику Пневматичний апарат для хімчистки авто , килимів , диванів тощо Металічна трубка на підш..

Tornador Z020 . Торнадор. Пневмо Хімчистка,Автохимчистка салона

1 500 грн


Пневматичний апарат для хімчистки авто , килимів , диванів тощо Металічна трубка на підшипнику В комплекті щітка для воздуховодів Робочий тиск 6-9 атм  Аппарат для химчистки Tornador мож..

Tornador Z020 .Профессиональный Торнадор Японія,автохимчистка салона

1 700 грн


Tornador z020 Професійний пістолет для хімчистки Металева трубка на підшипнику  Аппарат для химчистки Tornador можно успешно применять для удаления загрязнений практически с любых поверх..

Tornador, Торнадор для чистки кондиционеров и труднодоступных мест

1 500 грн


Tornador, Торнадор для чистки кондиціонерів і важкодоступних місць Гнучка трубка 34см Ригулятор тиску на ручкі Професійна якість Дивіться всі мої оголошення, є багато чого цікавого ВІДП..

Запчастини до Торнадора. Tornador

150 грн


Трубка до торнадора від 150 грн більш детально телефонуйте   Відправка поштою по Україні ..

Профессиональный торнадор для химчистки

2 600 грн


Професійний торнадор для хімчистки , під пилосос. В комплекті різні насадки, залізна та пластикова трубка. Аппарат для химчистки Tornador можно успешно применять для удаления загрязнений практическ..

Профессиональный Торнадор. Tornador Z020. Пневмохимчистка

1 300 грн


Професійний торнадор для хімчистки авто, килимів, диванів тощо.. Металічна трубка на підшипнику Щітка для воздуховодів Суперова якість Аппарат для химчистки Tornador можно успешно применят..

Торнадор ,Tornador z010,Автохимчистка салона

900 грн


Торнадор для хімчистки авто В наявності великий модельний ряд Аппарат для химчистки Tornador можно успешно применять для удаления загрязнений практически с любых поверхностей. Он успешно применя..

Торнадор Tornador z020. Під пилосос,автохимчистка

2 600 грн


Професыйний торнадор Модель 2017р Нова трубка в середині Багато насадок , насадка для пилососа, губка , стакан для хімії  Аппарат для химчистки Tornador можно успешно применять для удаления..

Торнадор Turbo з насадкою під пилосос. Tornador proff

2 500 грн


Професійний Торнадор з насадкою під пилосос  Є гарним замінником професійного миючого пилососа Karcher Puzzi  Застосовується для хімчистки килемів, салонів авто, диванів і тд. Метал..

Показано с 1 по 12 из 15 (всего 2 страниц)